Hakkımızda

FİRMAMIZ, güzide şehrimiz İstanbul’un  en büyük, dinamik ve saygın firmalarından birisidir. Bünyesinde yangın kapısı & yangın merdiveni imalatını bulunduran işletmemiz, hizmetlerini  bu alanlarda yıllardır başarı ile sürdürmektedir.

Personelimizle, müşterilerimizle büyüyen ve güçlenen kocaman bir aileyiz. Yeniliklere açık, geleneklerine bağlı, ilişkilerinde karşılıklı kazanma düsturunu benimseyerek, doğru bildiğimiz yolda yürüyoruz. Türkiye’nin, yarının rekabetçi dünyasında daha iyi temsil edilebilmesi için, firma olarak yaptığımız işlerin öneminin farkındayız. Hedefimiz, sadece bölgesel rekabet gücümüzü arttırmakla sınırlı olmamakla birlikte, aynı zamanda dünyada kalite standardını oluşturan firmalardan birisi olmaktır.

Biz, dünyadaki ekonomik, sosyal ve siyasî değişim ve gelişmeleri yakından takip eden, kaynakları buna göre geliştiren, “toplam kalite yönetimi” anlayışına sahip, dinamik bir ekibiz. Sürekli eğitim, gelişim arzumuzun ve anlayışımızın tabii bir uzantısıdır. Bu amaçla şirket içi ve dışı eğitimler ile personel performansımız sürekli yükseltilmekte, dışarıdan alınan danışmanlık hizmetleri ile firmamızın rekabet gücü sürekli arttırılmaktadır.

Birlikte yaşadığımız, “insan”lara ve bizi barındıran “çevre”mize saygımızı hiçbir zaman kaybetmeden, onlara katma değer katarak, yaptığımız her işte en üst kaliteyi şiar edindik. Bizler, insanımızın, ona sunulan her mal ve hizmette kaliteyi hak ettiğine inanıyor, işimizi ve üretimimizi de bu anlayışa göre sürdürüyoruz. İnsan odaklı felsefemizle sektörümüzde geleceğin en güçlü yapılarını inşa etmeye devam ediyoruz.

Başarımızın başlıca nedeni, kapsamlı ürün bilgimiz ve verimli hizmete odaklanan eksiksiz müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızdır. Ürün profilinden taviz vermeyen, yenilikçi yaklaşımları benimseyen, tasarım gücü ile insanların hafızasına kazanan bir marka olmanın verdiği sorumluluk ile müşteri beklentilerini aşan ve sınıfının en iyisi olan bir hizmet anlayışı sunmayı taahhüt ediyoruz.

Üretim süreçlerini sürekli iyileştirmeye kendini adayan firmamız, hızla değişen pazarda tüm zorluklarla yüzleşerek büyümeye, büyüdükçe de portföyünü genişletmeye devam edecektir.

Biz, Yaradan’a, kendimize, birlikte yürüdüğümüz ekibimize güveniyor ve bu inançla çalışıyoruz. Dün olduğu gibi, yarın da çalışmaya devam edeceğiz. “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışıyla hem milletimizin hem de devletimizin hizmetinde olmayı sürdüreceğiz.

Hedefimiz, İstanbul’da doğan bu müteşebbis coşkunun önce ülkemizin dört bir yanına ulaşması, sonra dünyayı aydınlatmasıdır.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Türk Door
Web Tasarım: Veli KARABOĞA

  • Hamide Mah Güller Sok B4 Çekmeköy/İstanbul
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.