Sac Kapı Kasası

Sac kapı kasası, birçok binada veya fabrikada kullanılan önemli kapı kasa türlerinden biridir. Çelik kapıların ve yangın kapılarının duvara monte edileceği alanda kasa olarak kullanılan sac malzemesi, dayanıklı ve dirençlidir. Kapının duvara bağlantı yerine monte edilen ve çelik özellikli kapılarla uyumlu olarak kullanılan sac kapı kasaları, ileri teknoloji ile üretilmektedir.

Kapı kasası olarak ahşap kasaların kullanıldığı eski yapı türleri yerine artık daha güvenli ve sağlam olan sac kasaların kullanıldığı görülmektedir. Hem maliyet olarak uygun olması, hem üretim hızının yüksek olması hem de görünüm olarak uygun olması nedeniyle sac kasaların sıklıkla kullanıldığını görüyoruz. Yoğun olarak kullanılan binalarda kapıların daha çok açılıp kapanması nedeniyle deformasyon seviyesinin de yüksek olduğu görülür. Bu amaçla kullanılan binalarda uzun ömürlü kapı kasalarının olması her zaman daha çok tercih edilir.

Sac Kapı Kasası İmalatı

Sac kapı kasası imalatında önde gelen firmalardan hizmet almanız önemlidir. İmalat sürecinin iyi yönetilmesi ve teknik olarak istenen şartların sağlanması için profesyonel bir firmanın elinden çıkması gerekir. Müşteri memnuniyetinin önemli olduğu kadar TSE standartlarıyla da uyumlu sac kasalar, uluslar arası normlara da uygun olarak üretilmektedir.

Sac kapı kasası imalatında dikkat edilen en önemli unsurlardan biri de ayarlanabilir olarak üretilmesidir. Daha esnek ve işlevsel olarak kullanıma olanak sağlayan üretim sayesinde, kapı ölçüleri farklı olsa bile, kapı boşluklarında beklenmedik gelişmeler yaşansa bile ayarlanabilen sac kapı kasası sayesinde birçok problem daha kaynak noktasında çözülmektedir.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi sac kapı kasalarında da en yüksek kaliteyi hedefliyoruz. Tüm global normlar ve yerli standartları temel alarak nitelikli kapı kasaları üretimini sürdürüyoruz. Yıllardır öncü olduğumuz sektörümüzde imalat hedeflerimizi tutturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sac Kapı Kasası İmalatı -  Türk Door

Sac Kapı Kasası Ölçüleri

Sac kapı kasası ölçüleri alınarak kapı boşluklarına tam olarak yerleşebilen kasalara sahip olunmaktadır. Sac kapı kasası ölçüleri alınırken yetkili firma istediğiniz kapının tek parçalı olma, ayarlı olma, statik toz boyalı, antipaslı, fitilli ve fitilsiz olma isteklerinizi sormaktadır. İstediğiniz sac kasanın özelliklerini teknik şartname ile de belirtebilirsiniz.

Dekoratif kasaların binanızda daha iyi yer aldığı ve göz zevkine hitap ettiği bilinmektedir. Bu yüzden alınacak ölçünün tam olarak beklentilerinize uygun olmasına dikkat edilir. Bütün bina için verilecek ölçülerin standart olması halinde bile uzman ekiplerimizin tüm kapı ölçülerini tek tek alarak hedefe ulaşması gerekmektedir. Binanın yapımında standart kalıplar kullanılmış olsa bile bazen kapı ölçülerinin birbiriyle uyumlu olmadığı görülebilmektedir. Bu açıdan ayarlanabilir sac kapı kasalarının hızlı şekilde binadaki aksaklıkları gidermeye yardımcı olduğu görülür.

Sac Kapı Kasası Ölçüleri, İstanbul - Türk Door

Sac Kapı Kasası Fiyatları

Sac kapı kasası fiyatları özelliklerine göre değişmektedir. Yapı ürünlerini içeren tüm hesaplamalarda istenen özelliklerin fiyatlara etki ettiği bilinir. Sipariş verilecek ürünün sayısı da fiyatlandırmada etken olan faktörlerden biri olarak kabul edilmektedir. Fiyat konusunda yapı firması ile görüşüp detayları bildirmeniz, somut verileri sunmanız, daha reel bir fiyat politikasına sahip olunmasına yardımcı olur. Bu yüzden sac kapı kasası fiyatlarını bizzat firma yetkilisi ile görüşmeniz önem arz eder. Belirtmek istediğiniz tüm talepleriniz dikkatle not alınır ve imalat sürecinde etkili olan personele iletilir.

Piyasadaki arz-talep dengesi ile maliyet güncellemeleri son zamanlarda fiyatlarda değişkenlik yaşanmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden bu tür siparişlerinizde online teklif formu ile elde edeceğiniz fiyatlardan ziyade, firmayı ziyaret ederek elde edeceğiniz fiyatların daha önemli olduğu görülür. Bire bir görüşmede ödem koşullarını da netleştirerek bütçe yönetiminizin daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Türk Door
Web Tasarım: Veli KARABOĞA

  • Hamide Mah Güller Sok B4 Çekmeköy/İstanbul
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.