TSE Belgeli Yangın Kapısı

TSE belgeli yangın kapısı son teknik normlara uygun şekilde üretilerek kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Tüm yangın kapısı türleri TSE sertifikalarındaki standartlara uygun olarak imal edilmekte ve gerekli kalite testlerinden geçirilmektedir. Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenen ve uluslararası normlara paralel olarak düzenlenen tüm standartlar endüstriyel tesisler tarafından kullanılmaktadır. Yangın kapısı sektöründe TS EN standartları geçerli olmaktadır.

TS EN 1634 – 1 kalite standardı tüm yangın kapıları için kullanıldığı gibi TSE belgeli yangın kapısı için de kullanılmaktadır. Ana standart kodu olduğu için kapının teknik özellikleri bu normlar esas alınarak belirlenmektedir. Kapıların diğer üniteleri için ise belirlenmiş özel standartlar kullanılır. Bu standartlar da TSE tarafından tablolaştırılmıştır. Sektöre göre en yüksek kalitede ürünleri sunan firmamızdan alacağınız hizmetlerde bu kaliteyle karşılaşacaksınız.

TSE Belgeli Çelik Yangın Kapısı

TSE belgeli çelik yangın kapısı en dayanıklı ve sağlam kapılar arasındadır. Çelik malzemeden yapıldığı için uzun ömürlü olarak kullanılır. Ayrıca yangına karşı da direnç konusunda çok güçlü bir metal olan çeliğin kullanılması, yangın anında yükselen sıcaklığa karşı koyabilmesini de sağlar. Dayanıklı ve hayat kurtarıcı özellikte olduğu için birçok binada çelik yangın kapısı siparişi verilmektedir. Yapılan deneysel çalışmalarda ve testlerde de çelik kapıların uzun süre dayanabildiği ve insanların tahliyesine fırsat verildiği görülmüştür.

Yapılan test sonuçlarında yangına karşı 120 dakikadan daha fazla dayanabilme yeteneğinin olması, aynı zamanda TSE belgeli olması kalitesinin yüksek olduğunu göstermektedir. Bu açıdan yaklaşacak olursak insanların sağ salim binayı terk etmesi çelik malzemenin dayanıklılığı sayesindedir. TSE belgeli çelik yangın kapısı, piyasadaki en sağlam kapılar arasında olduğu ve mevzuata uygun üretildiği için. Özellikle yüksek sıcaklık riski olan sektörlere uygun sayılmaktadır.

TSE Belgeli Yangın Kapısı Üretimi

TSE belgeli yangın kapısı üretimi konusunda firmamızın çok deneyimli olduğunu ve sektördeki birçok ihtiyacı karşıladığını görebilirsiniz. Üretim tamamen bilimsel ilkelerin ışığında ve son teknolojik gelişmelere dayanarak yapılmaktadır. Ürettiğimiz her yangın kapısı Avrupa’nın her yerinde kullanılabilir. Avrupa Birliği normlarına ve teknik koşullarına uygun olarak imal edilen yangın kapıları, uluslar arası geçerliliği olan sertifikalara sahiptir. Ülkemizdeki yönetmeliklere uygun olarak üretilen ve yapılan denetimlerde tam not alan kapılarımız ile binaların yangın güvenliğine katkı sağlıyoruz.

Binaların yangından korunması hakkında düzenlenen yönetmeliklerde geçen tüm normlara ve standartlara uygun olan ürünlerimiz, can ve mal güvenliğini sağlarken, diğer yandan binanızın ömrünü de uzatmaktadır. Herhangi bir yangında binaların kapı boşluklarının da zarar gördüğü, kontrolden çıkan yangınların büyüyerek binaların belirli yerlerinde çökmelere neden olduğu bilinmektedir. TSE belgeli yangın kapısı, bu zorlu ve beklenmedik süreçlerde bile dayanıklı kalarak binanın genel sağlığına katkı sağlar.

TSE Belgeli Yangın Kapısı Fiyatları - Türk Door

TSE Belgeli Yangın Kapısı Fiyatları

TSE belgeli yangın kapısı fiyatları ile sektörümüzde ses getirmeye devam ediyoruz. En kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla almak ve avantajlı ödeme seçenekleriyle yangın kapısı sahibi olmak istiyorsanız, firmamız ile görüşmelisiniz. Sektördeki tecrübesini siz değerli müşterileri ile paylaşmaktan kaçınmayan firmamızın yıllardır ürettiği yangın kapıları, teknik olarak bir katma değer sağlamaktadır. Yangın anında binayı koruyan, insanların can sağlıklarını tehlikeye atmadan binadan ayrılmalarını sağlayan TSE belgeli yangın kapısı örneklerimizi ve modellerimizi işyerimizde inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ürünleri incelemek, hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak, avantajlı tekliflerimizden yararlanmak için web sitemizi ziyaret ederek ilgili menülerde gezinebiliriniz. Teknolojinin sunduğu tüm imkanları ülkemizde kullanan ilk firmalardan biri olarak sektörümüze yenilikler sağlıyor ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaya devam ediyoruz.

Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Türk Door
Web Tasarım: Veli KARABOĞA

  • Hamide Mah Güller Sok B4 Çekmeköy/İstanbul
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.